وصیت نامه شهید روح الله قربانی

همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم و دوستان خوبم اگر شهید شدم یک کلام نصیحت اینکه حاج آقا مجتبی به نقل از حضرت علی(ع) می گفتند: که منتهی رضای الهی تقوی ست. شهادت خوب است و تقوا بهتر تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز می کند.
چیزی که نمی دانید عمل نکنید، ادای کسی را در نیاورید ، بدون عمل درست وارد کاری نشوید مخصوصا دین.
اول واجبات بعدا مستحبات موکد مثلا کمک به پدر و مادر و مردم و دستگیری اطرافیان نه صدبار به حج و کربلا رفتن.

 

مادر ازت متشکرم وقتی تحملم کردی، وقتی با اسم ارباب شیرم دادی،وقتی دعا کردی شهید شوم. وقتی بابا تو ماموریت های متعددبود تو ما رو به تنهایی و سختی بزرگ کردی.
ان شاالله همیشه مهمون بی بی باشی،ان شاالله با شهادتم شفاعتت کنم.
پدرم ازت ممنونم وقتی برایم زحمت کشیدی و در جبهه ها عرق ریختی کاش بیشتر بالای سرم بودی و بیشتر باهام حرف می زدی. خیلی دوستت دارم. هر چیزی که دارم از مادر و پدرم است.
اگر رضاالله رضا الوالدین است پس چرا راه سخت را انتخاب می کنید. از پدر و مادر حرف شنوی داشته باشید. ای کسانی که پدر و مادر خود را به خانه سالمندان می برید به خودتان رحم کنید.(مگر کسی بیشتر از اینان به شما خوبی کرده است معرفتتان کجا رفته؟)
علی جون داداشم، داداش خوبم فقط امام حسین(ع) رو بچسب هرچی میخوای ازش بخواه  که یکی یکدونست و خدا هرچی بخواد بهش میده.
_

دوست دارم که یادم باشد که چند روز بیشتر زنده نیستم و چند باری بیشتر پیش نمی آید که کسی چیزی از من بخواهد و من بتوانم کمکش کنم و بعد با کمال میل به آخرت کمکش کنمو باشد که خدا هم خوشش بیاید. من اونی نیستم که بگم برای خدا کاری کنم بیشتر از روی خوف و عقاب کاری را انجام می دهم. ولی نمی دانم پدر و مادرم چه کاری کردند که خدا می خواست ، حضرت زهرا(س) چی دوست داشت که امام علی(ع) و بچه هایش و بی بی و رسول الله اینجوری در دلم جا دارند شاید خیلی هاشم به خاطر چیزهایی است که در زندگی ازشان گرفتم.

همه وصیتنامه هاشون رو خوش خط می نویسند اما من خوش خط نبودم که بخواهم خط خوشی نشان بدهم. والسلام.

جهت ثبت دیدگاه به حساب کاربری خود وارد یا ثبت نام کنید.
* کلیه‌ی حقوق نشر، عرضه، اجرا و بهره‌برداری از اطلاعات موجود در سایت نزد موسسه شهید علی زاده اکبر محفوظ است و استفاده از آن غیرقانونی است.

شهید علی زاده اکبر

شهید علی زاده اکبر